Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem kerülünk sorra oltásra?

Miért nem kerülünk sorra oltásra?

Figyelt kérdés
Többen vagyunk a családban akik oltásra várunk, különböző lakhellyel, különböző életkorúak és még egyikünk sem kapott oltást, pedig a beoltottak száma folyamatosan emelkedik. Megint azt mondják április minden regisztrált megkapja, de mindjárt április közepe van. A regisztrációja mindenkinek oké, állandóan nézzük. Január elején regisztráltunk, tudom a behívás nem a regisztráció időpontján múlik, csak azért írtam hogy bőven régóta benne vagyunk a rendszerben.
2021. ápr. 7. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Mert még nem kerültetek sorra!
2021. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szépen, sorban előbb utóbb mindenki sorra fog kerülni.

Rendelkezésre állnak különböző vakcinák, időbe telik mire életkorilag, betegségileg, egészségileg mindenkihez rendelnek egy oltást. Április 7 e van, az messze nem a közepe, egyszer csak jön a mail, hogy mikor hova mehettek oltásra.

2021. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most szombaton kaptam meg és én is január elején regisztráltam. 58 éves vagyok. Nyugi, megkapod.
2021. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Anyósomék 80 évesek külön külön többféle betegséggel....
2021. ápr. 7. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a ti körzetetekben sokan vannak nagyon idősek, krónikus betegek, ilyenkor értelemszerűen később kerültök sorra, vagy pl ha nektek magatoknak van krónikus betegsége, akkor is lehet hogy várni kell a megfelelő oltóanyagra - édesapám cukorbeteg, a háziorvosa szerint csak Pfizert kaphat az állapota miatt, ezért várunk a kövi adagra, majd szól, ha lesz neki.


Az viszont furcsa, hogy anyósodék ennyi idősen nem kaptak, nekik mindenképpen kapniuk kellett volna, de sajnos elég kusza a rendszer, bármi megeshet :(

2021. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!