Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A képen látható "tappancs"...

A képen látható "tappancs" elem micsoda és mennyire számít filléresnek?

Figyelt kérdés

[link]

Leírom miért érdekel, a minap bementünk a mentőállomásra mert rosszul lettem, szédültem nagyon. Ott elvégeztek a mentőben több vizsgálatot rajtam, köztük EKG-t, ami során teleaggattak ilyen kis tappancsokkal, majd mikor végeztünk a mentős úriember leszedte rólam őket, de egy ilyen véletlenül rajtam maradt mikor visszaöltöztem, nem vettem észre csak itthon fürdésnél, alig jött le. Azért érdekelne, hogy ez valami filléres, eldobható dolog, vagy pedig drágább és fontos elem? mert ha utóbbi akkor visszavinnénk a mentősöknek hogy ne legyen hiány miatta, de ha csak eldobható apróság, akkor nem fáradnánk vele.



2021. ápr. 10. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer használatos, dobd ki nyugodtan! Van, hogy férfiak mellkasán mind rajta marad, had tépkedje le ő magának... Már ha persze ráragad. :)
2021. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 20 forint és egyszer használatos.
2021. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!