Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tesómat astra zenecával...

Tesómat astra zenecával oltották pénteken és nem kapott róla oltási igazolást. Más került már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Semmilyen papírt nem adtak neki pedig tudomásom szerint ez járna. Le is szidtam amikor hazajött, hétfőn felhívja majd a háziorvost. Csak kíváncsi lennék mások jártak e már így.
2021. ápr. 11. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért fontos az igazolás?
2021. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Apukámnak is később postázták ki az igazolványt. Szerintem tesódnak is 1-2 héten belül megérkezik.
2021. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem erre vonatkozik. Úgy tudom már az első oltásnál adniuk kell egy papírt, hogy megkaptad a vakcinát és legközelebb várhatóan mikor oltanak, de a tesóm semmit se kapott mintha ott se lett volna. Úgy gondolom ez egy súlyos mulasztás volt a részükről.
2021. ápr. 11. 08:25
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a kártyára gondoltam tudom, hogy azt később adják
2021. ápr. 11. 08:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Kerjen, mert en januarban kaptam meg az oltast es azota se kuldtek az igazolvanyom.

Ket het mulva mehetek intezni az okmanyirodaba, de ahhoz meg ugye kell, hogy igazoljam, hogy megkaptam.

2021. ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Eleve csak akkor adhatják oda a papírt, ha letelt a várakozasi idő oltás után. Azt megvárta?
2021. ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Elso utan is odaadjak.
2021. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Várt kint 20 percet azt nem kapott semmit, de oltottak ott egy férfit is az se kapott ki is volt akadva
2021. ápr. 11. 08:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Tényleg szoktak adni egy kis kartonkártyát, amin rajta van az oltás gyári száma, hova kapta, melyik nap, és mikor kell menni legközelebb. Én a háziorvosnál érdeklődnék, hogy mi legyen.
2021. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ugyfelkapuja Eeszt-re is feltoltesre kerül egyébként a dokumentum
2021. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!