Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vidéken tudtok (Hatvan,...

Vidéken tudtok (Hatvan, Salgótarján, Eger, Miskolc) olyan klinikát vagy szolgáltatót, ahol fizetés ellenében csinálnak MR vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Tehát, ahova nem kell beutaló, szakorvosi ajánlás, hanem odamegy az ember, kifizeti a pénzt, és élvégzik a vizsgálatot. (Mint a magán vérvételi hely.)

#magánklinika #MR-vizsgálat #magánvizsgálat
2021. ápr. 12. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Miskolcon a Macropolis épületében a Macroklinika. Időpontot kell kérni telefonon, nekem 2 nappal későbbre adtak, mert csak délutánra tudtam menni, dehát így is elég gyorsan sorra kerültem. A cd anyagot rögtön kézbe adták, a kiertekelt orvosi dokumentumot pedig másnap kaptam meg emailben tőlük. Nagyon igényes hely megvoltam elégedve. Araik a honlapjukon látható.
2021. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Az MR vizsgálatot szakorvos indikálja, még magánban is.

E nem olyan mint a fogászat, rengeteg régiója, és specifikációja van.

Saját magadnak nem kérheted.

De ha beírod a gugliba, hogy MR "x" város, tudsz válogatni.

2021. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1


Neked volt szakorvosi javaslatod, beutalód, bármi ilyesmi papírod?

2021. ápr. 12. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Hülyeségget írsz, semmiféle orvosi beutaló vagy ajanlas nem kell hozzá.
2021. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2


Annyira nem tudok válogatni, mert a legtöbb Budapesten van, meg Szeged, Győr, amik többszáz kilométerre vannak tőlem.

2021. ápr. 12. 19:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Miskolc lesz szerintem a választott, igaz, hogy az is 120 kilométerre van tőlem, de a többi felsorolt városban nincs sajnos.
2021. ápr. 12. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Semmiféle orvosi beutalót nem kérnek.

Gerinc mr vizsgálatom volt, ehhez viszont tudnom kellet, a gerinc melyik részéről akarok felvételt (a teljes gerinc mr eleg drága lett volna) ,ebben a haziorvosom a panaszaim alapjan tudott segíteni. Beutalót is adott volna szívesen, de nem kérnek csupán a személyes irataid kellenek, meg ott kitoltesz egy kérdőívet, amíg várakozol ami kb 10 perc volt, mert pontosan érkeztem. Ja és korábbi papírjaid, ha vannak viheted, nekem az sem volt. Nyugodtan hívd fel őket nagyon segítőkészek.

2021. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2021. ápr. 12. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:
talán a medicover
2021. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!