Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az oltóponton az időpont csak...

Az oltóponton az időpont csak az ennyim vagy mások is ugyan azt az időpontot kapták?

Figyelt kérdés
Egyből fogadnak a megadott időponton, vagy arra készüljek, vagy másoknak is azt adták és sorállásra készüljek?

2021. ápr. 13. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Fel oras idovallumokat adnak,ekkor tobb embert behivnak
2021. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel egyedül, de az oltó személyzet sem, 1 órán belül túl vagy rajta a várakozástól, az oltás utáni kontrollig.
2021. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első oltásra úgy kellett menni, hogy két órás időtartam volt megadva; a másodikra pontos időpontot adtak.
2021. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én negyed órával előbb érkeztem, bementem, és egyből sorra is kerültem. Mindennel együtt fél órát voltam benn. Nagyon elégedett voltam a szervezéssel.
2021. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 30 ember állt sorba, mikor odaértem, és mindennel együtt 28 perc volt. Ami elég szomorú, tekintve, hogy így vágta belém az oltást az asszisztens, hogy rá sem nézett a nyilatkozatra, amikor az orvos megkérdezte, hogy tudok-e kizáró okról, voltam-e beteg, csak vihogva közölte, hogy már tök mindegy, beadta. Utána nulla tájékoztatás (oké, volt eü dolgozóként ismerem az oltási reakciókat és teendőket), de Mari néni nem biztos.
2021. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ma kaptam 30 perces intervallum, előbb értem oda- nyilakkal jelölték hol kell bemenni

- bejárat biztonsági őr adott nyilatkozatos papírt, elmondta, hogy kell tölteni, lázat mért ill kontrollálta, hány ember lehet bent

- asztalnál 2 asszisztens regisztrálta az érkezéseket (rendszerezve, ki melyik háziorvos betege)

- kézfertőtlenítő állomás

- 2 méterrel arrébb 1 asszisztens koordinálta, ki hova üljön/ álljon sorba, kabátokat hová lehet akadztani.

- 1. szoba 2 asszisztens kitöltötte a kérdéseket a nyilatkozaton, regisztrálta az iratokat, tovább csak az mehetett, akinél minden ok

2. szoba, orvos nézte a nyilatkozatot, 1 asszisztens beadta az oltást, másik kikísért a váróba, leültetett 20 percre, és közben hozta az oltási igazolást, időpontot a következőre (14:50 kis post-it formájában)ill nyilatkozatot + ránézett a várakozókra- minden 2. szék feliratozva, hogy hova ne üljenek, a padok elkülönítve egymástól

-20 perc után kijáraton (másik ajtó) lehetett távozni.


Összesen 38 percet voltam bent, mivel 20 helyett 30 percet vártam inkább.


Komolyan lenyűgözően szervezett volt az egész és nagyon gyors...,

Teszem hozzá, mind az orvos (fül-orr-gégész), mind az asszisztensek a helyi rendelőintézetben (oltópont) dolgoznak.

Nagyon szuperek voltak.

2021. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!