Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Synlab-on foglaltam időpontot...

Synlab-on foglaltam időpontot vérvétele, mikor kell fizetni érte?

Figyelt kérdés

Synlab-on foglaltam időpontot vérvétele, mikor kell fizetni érte?


Szóvsl vsn időpontom. Fizethetek helybe is nekik a vérvétel után?


2021. ápr. 14. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én helyben fizettem, miután levettèk a vèrt, írtàk a szàmlàt
2021. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Mar nincs helyben fizetes. Elore banki utalas, vagy elore csekken. Jo lenne ha felhivnad oket es megkerdezned mi a helyzet, nehogy feleslegesen menjel.
2021. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár napja simán lehetett kp-ban fizetni.
2021. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Két hete voltam kp ban fizettem. Debrecenben lehet ez is számít
2021. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok. En haziorvos jarok fizetos synlabos vervetelre. Eddig kpvel fizettem. 3 hete kozoltek h ezentul csak banki atutlaassal vagy csekkel lehet.
2021. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Friss élményről tudok beszámolni, konkrétan 1 napja voltam Synlab-ban. Hatvanban voltam, ott helyben fizettem bankkártyával, de fizethettem volna készpénzzel is. Előtte az egri Synlabot hívtam fel, csak ők későbbre tudtak volna időpontot adni, de ott is rákérdeztem a fizetési módra, és szintén lehetett volna bankkártyával vagy készpénzzel fizetni ott helyben. Ettől függetlenül lehet, hogy más Synlabokban már csak előreutalással lehet fizetni, bár logikátlan számomra, hiszen ugyanazon cég.
2021. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen okmányokat kell vinni a vizsgálatra?
2021. ápr. 14. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:
TAJ-kártyát vigyél mindenképpen, illetve személyazonosító igazolványt is. Lényegében az alap okmányok legyenek nálad.
2021. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!