Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tanácsoltok? Kicsit félek...

Mit tanácsoltok? Kicsit félek a covid oltástól. A suliban anno egyszer ájultam el, kb 1-2 percre oltástól, viszont érdekes h a következőt a suliban meg se éreztem. Régen a fogászaton az érzéstelenítő szuritól se voltam rosszul.

Figyelt kérdés

Hol így reagál a szervezetem, hol úgy, és előre nem tudom "kiszámítani hogy hogyan fog. Megérzem a rendelőben / kórházban a fertőtlenítő szagot, azt a tipikus kórház szagot és már előjön a félelem, előtte hiába határozom el,. h nem félek, megcsinálom.

Ezért nem merek regisztrálni covid oltásra, ráadásul egyedül tudnék menni csak.



2021. ápr. 16. 10:33
 1/7 A kérdező kommentje:
????
2021. ápr. 16. 10:50
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit tanácsoltok?
2021. ápr. 16. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Van e valami alapbetegséged? Ezek fontos tényezők, bár pont ma olvastam, hogy 2 14 év alatti is lélegeztetőgépen van.. Szép kilátások..
2021. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

35F (igen, felnőttként is lehet félni az oltástól, félnek is)

Nincs alapbetegségem, egészséges vagyok.

2021. ápr. 16. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon tűfóbiás vagyok, rettegek a vérvételtől, fogászati érzéstelenítéstől, mindentől ami tű.

De rávettem magam a Covid oltásra, mert tudom, hogy fontos, az elsőt már meg is kaptam és tényleg szinte alig érezem, sokkal kevésbé volt rossz, mint amire számítottam.

Szóltam is ott a helyszínen, hogy félek, nagyon kedvesek voltak, a nővér el is terelte a figyelmem, amígy a doktornő megszúrt, alig éreztem. :)

úgyhogy hajrá, jelentkezz, hidd el, ha én azt mondom, hogy nem volt gáz, aki retteg a tűtől, akkor tényleg nem fáj.

Orosz oltást kaptam, nem tudom van-e érzésben különbség.

2021. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor kb annyi vagy, mint jómagam. Nálam is ez van, hogy fosok a vírustól is, nem akarok kórházba kerülni. De vannak még kétejeim az oltásokkal szemben is. Egyelőre még nem regisztráltam, de erősen gondolkozok rajta.
2021. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki, na akkor én igazán rettegek az oltástól, vérvételtől, és egyéb olyan dolgoktól, ahol tűvel kell kapcsolatba kerülni (csak emiatt nincs tetoválásom sem.)


Eleiente hallani se akartam az oltásról, de amióta láttam, hogy a rokonságomban mit művelt a covid az egészséges fiatalokkal is, úgy vagyok vele, hogy inkább a kisebbik rosszat, azaz az oltást választom.


Inkább rettegjek 1-2 órát az oltás előtt és közben, mint fekve szenvedni 2 hétig.

2021. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!