Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Két hónapja késik a menstruációm?

Két hónapja késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Kaphatok oltást ha két hónapja késik a menzeszem? Volt már korábban is, hogy kimaradt 1-2 hónap, valószínűleg a stressz miatt van. Februárban és márciusban pedig túlhajtottam magam, sokat edzettem és volt, hogy reggelire csokit ettem...

most már változtattam, de még nem jött meg. Ilyen körülményekkel elmehetek oltásra?



2021. ápr. 16. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Anorexiásnak gondolod magadat? (Túl sovány vagy?)
2021. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Terhességi tesztet csináltál már? A vakcina lényegében vírus amivel szembe száll a tested úgy lesz ellenanyagod. Ha gyenge vagy nem biztos hogy az immunrendszered letudja majd küzdeni.
2021. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl sovány. 170cm/57 kg. Köszönöm az eddigi válaszokat, igazából teljesen normálisan érzem magam. Nem tudom mi lehet a baki🤷
2021. ápr. 16. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam olyanról hogy ilyesmi akadály lenne. Viszont ha terhes vagy akkor a Pfizer-t fogják beadni. Tehát mielőtt beadatot a biztonság kedvéért csinálj terhességi tesztet még akkor is ha a kimaradás rendszeres. Talán ez alkalommal tényleg terhes vagy, jobb biztosra menni. Ha nem vagy az akkor viszont mindegy melyiket kapod.
2021. ápr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megkaptam az oroszt, de előtte teszteltem, és nem vagyok terhes!
2021. ápr. 23. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!