Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol van esélyem jövő hét...

Hol van esélyem jövő hét vasárnapig megcsináltatni a szakmai orvosi alkalmassági igazolást tanfolyami beiratkozáshoz?

Figyelt kérdés

Csak olyat fogadnak el, amit foglalkozásegészségügyi szakellátó hely ad ki. Nem fogadják el sem a házi orvosi igazolást, sem az üzemorvosi igazolást.

Találtam a neten egy csomó helyet, ahol végeznek ilyesmit pénzért, de szerintem nem foglalkozásegészségügyi szakellátó helyek. Egyet találtam, ami valószínű az, de most akkor oda van esélyem egy hét alatt bejutni? És számít, hogy hol lakok vagy mindegy, oda megyek, ahova akarok? Kell ehhez beutaló? Csak mert a továbbképző intézmény nem adott ehhez semmi ilyesmit.



#tanfolyam #képzés #foglalkozásegészségügyi szakellátó hely #szakmai orvosi alkalmassági igazolás
2021. ápr. 16. 18:49
 1/1 A kérdező kommentje:
Bp. környékén
2021. ápr. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!