Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A covid regisztráció után kb...

A covid regisztráció után kb mennyi idővel értesítenek h mehetek? Hallottam olyat is, hogy sokára, hallottam olyat is h pár nap után szóltak. Az én korosztályom érdekelne... 35 F

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Erte a háziorvos tud választ adni, ha tud. Ő látja, hogy hányan vannak a listáján...
2021. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És az ezt a kérdést olvasók között mi a tapasztalat? :)
2021. ápr. 19. 14:02
 3/17 A kérdező kommentje:
?? :) vki? :)
2021. ápr. 19. 14:06
 4/17 anonim ***** válasza:
40 éves nő vagyok,egyik hétfőn regisztráltam,következő héten csütörtökön kaptam meg az első oltást.
2021. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt fogalmazz értelmesen, másrészt nem fogsz tudni rád vonatkozó következtetést levonni a válaszokból, mert lehet, hogy az egyik válaszoló egy héten belül megkapta az oltást, mert kevesen kérték az orvos körzetében, máshol pedig, ahol sokkal nagyobb az igény rá, akár hónapokat is lehet várni. Az sem utolsó szempont, hogy melyik vakcinát kaphatod, vagy melyiket akarod, és mit kap az orvos...ha te vamai miatt nem kaphatsz pl oroszt, de csak azt van a dokinál, nyilván nem fog hívni.

Ezért felesleges random idegeneket kérdezni, mert semmilyen következtetést nem vonhataz le belőle.

2021. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem ezen múlik. Első nap regisztráltam, pénteken voltam huszonévesen.
2021. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értelmesen fogalmaztam, le tudok belőle vonni következtetést. A többieknek köszönöm és várom a tapasztalatokat.
2021. ápr. 19. 14:24
 8/17 anonim ***** válasza:

És az ezt a kérdést olvasók között mi a tapasztalat?


Ez értelmes?

2021. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Megis milyen következtetést vonsz le abból, hogy Tóth Béláné Alsómocsoládon 2 hét után, míg Kiss Pista Budapest ötödik kerületében 2 hónap után kapott oltást?
2021. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Olvasd el amit fentebb írtam. Rád is vonatkozik. Várom a válaszokat.
2021. ápr. 19. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!