Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jól tudom h a háziorvosok /...

Jól tudom h a háziorvosok / oltópontok nemcsak hívnak az időpontról a covid oltással kapcsolatban, hanem sms-t emailt is írnak, ha hívással nem érnek el, vagy úgy általánosságban is írhatnak hívás nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem tudom felvenni, ugye elérnek sms-ben, emailben is! ?

#COVID #elérheőség
2021. ápr. 21. 17:25
 1/7 alletta ***** válasza:
50%
igen, kapsz sms-t is, vagy e-mailt, hogy mikor, hol jelenjél meg.
2021. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen, kedves Alletta. Eddig nagy volt a bizonytalanság, de mostmár elmúlt neked köszönhetően. :)
2021. ápr. 21. 17:30
 3/7 alletta ***** válasza:

szívesen.

rokonom épp ma kapott sms-t, úgyhogy tuti az infóm.

2021. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A helyi facebook csoportokat is erdemes figyelni, ha nemcsak Pfizert/Modernat fogadsz el, mert tobb helyen a haziorvos is ott keres nem nepszeru vakcinakra alanyokat.
2021. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látom, eléggé aggódsz. Te vagy az, aki már vagy 5x teszi fel ugyanezt?
2021. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem en vagyok az.
2021. ápr. 21. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
A férjem csak e-mail-t kapott, Erodiumon keresztül foglalhatott időpontot és választhatott is 2 oltás közt. Telefonon nem hívta senki. 😊
2021. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!