Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a háziorvosom ad igazolást...

Ha a háziorvosom ad igazolást arról hogy nincs semmilyen betegségem, az ugyanaz mint egy alkalmassági/üzemorvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen lesz, és ezt kérik hogy legyen alkalmasságim.

Mondták hogy nem ők utalnak be, hanem ér kérjek a háziorvostól..



2021. ápr. 22. 09:42
 1/8 A kérdező kommentje:
én kérjek *
2021. ápr. 22. 09:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz. Üzemorvoshoz kell elmenned.
2021. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de oda a háziorvosnak kell beutalni nem? Mert mi őt hívtuk de csak egy papírt írt, hogy nincs semmilyen betegségem ilyesmi. Mondtuk neki hogy munkához kell és alkalmassági.. Na nembaj, max nem fogadják el
2021. ápr. 22. 12:24
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Az üzemorvosnál mindenképoen meg kell jelenni, mert az adott minkahelyen ő az, aki kiállíthat arról dokumentumot, hogy alkalmas vagy a munkára. Én azt csináltam, hogy megkérdeztem előre mi kell, azokat a vizsgálatokat megcsináltattam, odavittem és ennyi, megúsztam jó pár kört.
2021. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én még nem dolgozom itt, még nem írtam meg a szerződést, viszont már felvettek. Kérték hogy legyen ilyen alkalmasságim. Kérdeztem hogy ők utalnak-e majd be ilyenre, és mondta hogy nem. Aztmondta háziorvoshoz kell menni és majd ő. Itt nem értettem pontosan hogy ő (háziorvos) utaljon be, vagy elég ha ő maga igazolja hogy egészséges-e a betege. Mert mi felhívtuk ezzel a háziorvost ma, és meg is jelentem nála. De ő csak egy igazolást adott hogy nem szedek gyógyszert, nem vagyok krónikus beteg ilyesmi. Kérdésem tehát az, hogy ezzel mehetek majd dolgozni, vagy most hívjam fel megint hogy utaljon máshova? Sajnos nem tudom hogyan van ez itt. Régen ahova mentem, ott előtte a cég elküldött aznap, és adtak beutalót is.
2021. ápr. 22. 12:38
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jaj, értem akkor. Munkahelyed hívd fel, vagy vidd be azt a papírt, gondolom elfogadják.
2021. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Magán üzemorvoshoz megyek, ő küld majd tüdőszűrőre tovább. A házi orvos egy nagyom bunkó volt igazából, konkrétan mikor újra hívtam azt mondta hogy épp elég dolguk van ennél sokkal fontosabbak
2021. ápr. 22. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:

A háziorvos nem bunkó volt, hanem hülyeség miatt mentél oda.

A munkaalkalmassági vizsgálatra a beutalót a cég adja ÈS Ő IS FIZETI! A munkahelyed egy inkorrekt hely ahol veled akarják kifizettetni az üzemorvosi díjat, az ilyen helyről dobbantani kell, gyorsan, mert nem korrektek.

2021. ápr. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!