Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pfizer vakcinát hol kaphatok?

Pfizer vakcinát hol kaphatok?

Figyelt kérdés
Beszeretném magam oltani de csak a pfizerrel vagyok hajlandó. Már regisztráltam az oltásra. Hol oltathatom be magamat pfizerrel?

2021. ápr. 24. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Ma voltam a László Kórházban, ott oltottak Pfizerrel. Is.
2021. ápr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Megvárod, hogy a háziorvosod értesítsen, hogy sorra kerülsz - ha Pfizert ajánl, elfogadod, ha nem, akkor elutasítod és várod, hogy kapjon Pfizert és értesítsen.

Vagy figyeled a híreket, már elindult az online időpontfoglaló oltásra, amikor szólnak, hogy most Pfizerre is lehet időpontot foglalni, gyorsan cselekszel. (jelenleg kínai oltásra lehet regisztrálni, de ÁLLÍTÓLAG később lesz más fajta is).

Ezen kívül most más lehetőséged nem nagyon van. (Hivatalosan. A nem hivatalos módokat nem ismerem).

Azt megkérdezhetem, hogy pl a Modernával kapcsolatban mi a kifogásod? Majdnem ugyanaz, mint a Pfizer.

2021. ápr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Oltóponton. A háziorvos fog értesíteni, hogy mikor és hol. Ha fiatal vagy és egészéges, akkor ez nem monstanában lesz. Most a héten kínaival oltanak. Aki válogat, az később kap.
2021. ápr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

“ Ha fiatal vagy és egészéges, akkor ez nem monstanában lesz. ”


Én fiatal és egészséges vagyok és azt kaptam. Mások is az ismeretségi körömből. Körzetfüggő.

2021. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 4-es válaszadóval. Tényleg körzetfüggő. Én a korosztályomhoz képest később kaptam oltást, mert a körzet, ahol élek, több idősebb páciense van a háziorvosomnak.

23-án kaptam Pfizer oltást (27 éves vagyok, egészséges, tavaly decemberben regisztráltam oltásra, most először keresett fel a háziorvos, tehát nem kellett más vakcinát visszautasítanom), de míg várakoztam, hallottam, hogy panaszkodott az orvos, hogy többen sem jöttek el a Pfizer oltást felvenni, így lasszóval keresett rá más embereket, akik 1-2 órán belül fel tudták venni az oltást azok helyett, akik nem jöttek el.

Szintén ugyanezen a napon egy budapesti ismerősöm mesélte, hogy utolsó pillanatban hívta az orvosa, hogy ha sos-ben el tud menni a rendelőbe, akkor felveheti a Pfizert, mert szintén voltak, akik ott sem vették fel.

Szóval tényleg körzetfüggő és egy nagy adag szerencse is kell azért hozzá. Viszont májustól szinte több oltás lesz, mint oltakozó, szóval lehet, hogy már akár májusban is megkaphatod. Ha hív az orvosod és elsőként más vakcinát ajánlana, mindképp jelezd felé, hogy Pfizert szeretnél kapni. Vagy ahogy a 2. válaszadó is írta, hátha idővel online időpontot is lehet majd igényelni Pfizerre.

2021. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha jelzed a háziorvosnak, hogy azt szeretnéd, akkor arra fog hívni. Viszont így lehet, hogy nagyon sokat kell várnod mire jut olyan.
2021. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az a helyzet hogy ha az én háziorvosomra várok akkor sose fogok sorra kerülni és nagyon nem szeretném azt hogy egész nyáron ne tudjak menni sehova. 21 éves vagyok és tőlem valamiért sajnálják a pfizert pedig minden héten bejelentik hogy mekkora nagy szállítmány érkezett. A korombeliek nagy része nem akarja oltatni magát én viszont szeretném de csak ezzel az eggyel.
2021. ápr. 26. 12:51
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
én 35 vagyok és én se kaptam még semmit....de most gondolkozom, hogy a kínaira feliratkozom, mert akkor nem kell az orvosra várni
2021. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
És most sem fogunk Pfizert kapni mert ha gondolkodtok akkor lejár a 6 hónap az egészségügyi dolgozók oltása igy újból indul a Pfizer oltás a "kiváltságosoknak"!
2021. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha ismersz orvost megkérheted hogy vegyen előre, ha nem akkor várnod kell még rád nem kerül a sor. Lehet hogy hamarosan lesz majd lehetőség eeszt időpontot foglalni. Én azt javasolnám, hogy ne válogass, mert úgy sokáig fog tartani.
2021. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!