Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt mar olyan oltasom, amire...

Volt mar olyan oltasom, amire ugy mentem el, hogy nem felek, de amikor bementem es beszurtak, elojott a felelem, mert fajta, es emiatt majdnem elajultam. Covid oltasra mennek. Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 09:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hmm... Megkérdezhetem, hány éves vagy?
2021. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Metionin ***** válasza:
100%
Próbáld lazítani majd a karodat, hagyd lógni mintha nem is a tied lenne. Előtte igyál rendesen és kapj be szőlőcukrot. Egy oltás beadása kb. 3 másodperc, amikor beszúrják, számolj el magadban 3-ig és már kész is.
2021. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Az #5 vagyok. Én bejelölném, de akkor se lesz semmi, ha nem jelölöd be. De a kérdés úgy szól, hogy előfordult-e már, hogy rosszul lettél, nem úgy, hogy rosszul szoktál-e lenni. Szóval ez egy alkalomra is vonatkozik. De akkor se lesz semmi baj, ha nem jelölöd be.
2021. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon féltem, utálom a tűt de egyáltalán nem lehetett érezni.
2021. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Metionin ***** válasza:
100%
Na én reggel voltam és egy fiatal srác rosszul lett, szédült. Szólt is előre, ezért őt ültették oltás után közvetlenül az ajtóhoz ahol rálátnak és amikor szólt, egyből mentek is és elvitték valamelyik vizsgálóba. Szóval figyelnek, x-eld be hogy rosszul szoktál lenni.
2021. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!