Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan is van most a jelentkez...

Hogyan is van most a jelentkezés az oltásra?

Figyelt kérdés

22 évesen pénteken regisztráltam, ma délelőttre erősítették meg a regisztrációmat, és délutánra már viszont akár időpontra is tudtam volna jelentkezni akár 1-2 órán belül. Ez igaz, hogy ez a jelentkezés jelenleg csak a Synopharm oltásokra vonatkozik? Tehát ha időpontra jelentkezek akkor csak kínai vakcinát kaphatok?

Illetve ha nem jelentkezek időpontra, akkor kb mikor és milyen módon szólhatnak és melyiket kaphatom?


Olvastam erről több oldalt is, de nagyon hosszan írják, a végére teljesen belekeveredek.



2021. ápr. 27. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha időpontra jelentkezel, akkor az aktuálisan készleten lévő oltó anyagot kapod. Előfordulhat, hogy az adott anyag iránt bármilyen okból, de nincs akkora kereslet, így akár pár órán belül is tudnak fogadni.

Ha simán regisztrálsz, amikor sorra kerülsz, értesítenek, hogy mikor és mit tudnak adni, és vagy elfogadod a helyet/időt/anyagot, vagy nem.

2021. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Az online foglalás az most csak Sino. De hívhat a háziorvosod is és akkor ő azzal olt amije épp van, illetve ha van betegséged akkor a szakorvosoddal érdemes előtte konzultálni.
2021. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyéni jelentkezés a sinopharmra megy, igen. Elképzelhető, hogy később bővítik a rendszert.


Ha nem jelentkezel, akkor előbb-utóbb a háziorvosod fog keresni. Ha nincs, akkor esetleg egy másik, vagy valamelyik oltópont közvetlenül. Hogy mikor, az a körzetedtől függ, hogy hol tart éppen a háziorvos, hány éveseknél. Kiszámíthatatlan, lehet pár nap, pár hét, egy hónap... Érdemes egyszer odatelefonálni és rákérdezni, mire számíthatsz, ez még nem túlságos időhúzás nekik sem (mert amúgy eléggé leterheltek még mindig).

2021. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, tehát ha foglalok időpontot akkor 100% kínai.

Így már értem köszi, csak kicsit olyan hiányosnak éreztem a regisztrációt, hogy csak kitöltöm az adatokat és bumm, semmi érdemleges infó.

2021. ápr. 27. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most már elvileg lehet Astrára is időpontot foglalni a jövő hétre
2021. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jövő héttől Astra is van, de vadászni kell az időpontot és a helyet, mert kereső az nincs a vakcinára.
2021. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, napközben sikerült beadnom a jelentkezést az astrazenecára.
2021. ápr. 28. 21:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!