Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 16-18 évesek akik regisztrálta...

16-18 évesek akik regisztráltak az oltára, nektek a lekérdezős oldal mit jelez ki?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, és már 1,5 hete regisztráltam, de még mindig azt jelzi ki a lekerdezős oldal hogy nem érkezett meg a regisztrációm.

2021. ápr. 28. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Azért nem jelzi ki, mivel jelenleg (legalábbis amikor én utoljára néztem, még így volt), az Adatvédelmi tájékoztatóban benne van, hogy csak a 18. életévüket betöltött személyek regisztrálhatnak, az alatt törli a rendszer a regisztrációt és az adatokat. Szóval emiatt nem látod. Nyilván, amint azt fogják mondani, hogy akkor lehet oltani a 16-18 év közöttieket, meg fogják nyitni a felületet (bízzunk benne). Addig is kitartás! 😇🤞🏻
2021. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen sajnos tényleg törlik a 18 alatti regisztrálókat.

Én 17 éves vagyok.

Bár annak örülök, hogy legalább bárhova lehet menni(csak vidd magaddal a személyit, hogy igazolni tudd, hogy 18 alatt vagy).


Viszont a családtagjaim miatt jó lenne az oltás:).(főleg nagyszülők)

2021. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
nekem is ugyanezt írja ki (17 vagyok). Pedig már bemondták a kormányinfón múlt héten, hogy mostantól nem törlik a 16-18 éveseket, de úgy tűnik mégis.
2021. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

#1 vagyok.

Mai hír: mától lehetséges a regisztráció a 16-18 éveseknek is. ( [link]

Viszont arra számítsatok, hogy nem egyből fogja kiírni az ellenőrző felületen, hogy érvényes a regisztráció, az átfutás most szerintem 2-3 nap is lehet.

Hajrá!

2021. ápr. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt! Mentek a zöld kezek cserébe.😃
2021. máj. 1. 08:19
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Szintén azt írja, hogy nem található a regisztráció.. majd lesz valami.
2021. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


"Az a 18 év alatti, aki a fenti időpontot megelőzően regisztrált, de csak most vált jogosulttá a regisztrációra, annak újból szükséges regisztrálnia, mivel a korábbi regisztrációját 2021. április 30-án reggel 8 óra előtt érvényes adatkezelési tájékoztató szerint törölni kellett."



Újra kell regelni.

2021. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!