Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jól értelmezem, hogyha mondjuk...

Jól értelmezem, hogyha mondjuk most regisztrálok covid oltásra, akkor mivel van jópár nap átfutási idő, ezért én csak jópár nappal későbbi időpontot tudok lefoglalni az oltópontra ? Mivel mindig van pár nap átfutási idő, ebből gondolom. Így lenne jó!

Figyelt kérdés

Mindig a regisztráció napjához képest kell jópár nap, hogy időpontot tudjak foglalni. Jól értem?


A mai rendkívüli oltásra is azt írták, ami a reggeli órákban nyílt meg, hogy csak azok tudnak időpontot foglalni, akik eddig regisztráltak. Ez az átfutási idő miatt van így.



2021. ápr. 30. 10:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha az újonnan regisztráltak nem tudnának soha időpontot foglalni, az nagy kiszúrás lenne! :O :)
2021. ápr. 30. 10:37
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos jól tudod, en miutan regisztraltam ra 3 napra tudtam foglalni. Sajnos lecsusztal a Pfizerrol :/
2021. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Pfizerről kb. mindenki lecsúszott, tekintve, hogy reggel héttől nem működik a rendszerük és csak ma lehetne rá foglalni, valamint beadatni is.
2021. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!