Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van még a mai Pfizerből vagy...

Van még a mai Pfizerből vagy elfogyott?

Figyelt kérdés
Délben láttam meg, hogy lehetett ma Pfizerre jelentkezni. Elvileg ma az odlal nem is működött, szóval senki sem tudott volna ma időpntot foglalni. Viszont mindenhol kilóméteres sorok vannak a vakcinára. Lecsúsztam volna?

2021. ápr. 30. 13:53
A kérdező szavazást indított:
Elfogyott
Van még
13 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Igen, szinte az osszes nagy korhazban elfogyott a vakcina
2021. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dejó... De mégis hogy, ha nem is tudtak az emberek jelentkezni? Odamentek időpont nélkül és csak úgy megkapták?
2021. ápr. 30. 14:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. En tudtam regisztralni, tesomat is vittuk, de a sorban osztogattak sorszamot es neki mar nem jutott. Ismerosom gyerekei is delelott odamentek es megkaptak
2021. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon jó... Hát most tényleg igaz, hogy aki korán kel, aranyat lel. Lehet nem kéne délben kelnem és akkor jutott volna nekem is. Pech...
2021. ápr. 30. 14:11
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Még vannak helyek, ahol van, egy ismerősöm is épp sorban áll, és neki még jut. Kórházfüggő. Próbálkozni kell.
2021. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt időpontom és megkaptam. Nagyon sokan voltam előttem is és utánam is...
2021. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy azt nem tudom, elfogyott-e, hívd fel az oltópontot, hogy potyára ne menj oda, talán tudnak segíteni.
2021. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már mindegy, azóta megtudtam, hogy amúgy sem kaphatnék, mert ma regisztráltam csak és kb 1 hét amíg aktiválják a regisztrációt. Mást meg nem fogadok el, szóval pech...
2021. ápr. 30. 14:23
 9/13 Hellmano ***** válasza:
0%
Amúgy arra nem gondoltok, hogy átbszás az egész? Tolják, hogy a kínai így szar a szputnyik úgy szar, közben meg lehet így akarják az embereket afelé terelni, hogy nagyon a Pfizer-t akarják beadatni. Mert, ha belegondoltok ez is lehet egy tudatos terelése az embereknek, mert így azt hiszi, hogy a jobb oltóanyagot adatta be, tehát egy irányított átterelés történik valójában, de ugye erre nem gondol az egyszerű ember csak azt nézi, hogy jujj most azonnal kell a Pfizer, mert az jó... értitek a kormánynak mindegy csak oltassan, ha mindenki fél a kínaitól meg a többitől nyomnak neki egy kis negatív reklám, hogy maguktól akarják beadatni az emberek a Pfizert! Közben nem kell félni, hogy rajtunk rohad a sok kínai, mert azt, majd a főni elpasszolja jópofiság révén más országoknak ajándékba, aki rászorul, így lehet jó kapcsolatokat kialakítani más országokkal stb.
2021. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

ma 15:00

Talán nem azért kell az embereknek , mert jobb, hanem jelenleg kétséges, hogy külföldön elfogadják az orosz és a kínai vakcinát.

Bár, ha országnagyunk nem változtat a védettségi igazolványon,nem írja rá, ki milyen vakcinát kapott, teljesen mindegy lesz az oltás milyensége.

Most ez a helyzet.

2021. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!