Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Endometriózissel mennyi ideig...

Endometriózissel mennyi ideig kell bent maradni a kórházban?

Figyelt kérdés
Endometriózisom van, meg kell műteni laparoszkóppal, de az orvos még nem mondott semmit, viszont félek, és nyugtalan vagyok, hogy mi fog történni. Az altatás hogy fog történni? Altatás közben tényleg cső lesz a számba? Mennyi ideig nem leszek magamnál? Hallottam, hogy valami cső, vagy katéter féleség lesz a hasamnál, az fájni fog? Mennyi ideig lesz bent? A kórházban hány napot kell töltenem? Váll fájdalomról is hallottam, meg hányingerről, ezek igazak? Ha haza engedtek, mikor mehetek dolgozni? Műtét után tényleg vérhigítót kell használnom? És ha nem tudom megszúrni magam, mert félek a tűktől, akkor máshogy meg lehet oldani, mondjuk tablettával helyettesítve?

2021. máj. 2. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az altatàs pár màsodperc, injekcióba kaptam. A csövet a torkomra már akkor tettèk mikor aludtam, így nem èreztem. A műtét nekem 2.5 óra volt. Utàna még kàba voltam. Egy èjszaka voltam bent, másnap ki engedtek, a vàllfàjdalom tényleg kellemetlen, az a gáz miatt van, amivel felfújjàk a hasat, de feloszlik, minèl többet mozogsz. A vèrhigitó az muszáj, de ne félj, hasba sem vèszes, nekem jobb volt mint farba kapni szurit. Remélem mindenre vàlaszoltam. Mielőbbi jobbulàst kívánok
2021. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem egyedül élsz, akkor megkérhetsz mást is a vérhígító beadására. Szomorú, hogy az orvos nem magyarázta el a dolgokat kellőképpen, de ettől még minden rendben lesz, ne aggódj!
2021. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!