Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid oltás online időpontfogl...

Covid oltás online időpontfoglaló működik?

Figyelt kérdés

Egy hete regisztráltam,a vakcinainfo oldalon, de időpontot foglalni nem tudok. Ellenőriztem, hogy fogadták-e a regisztrációmat, és azt írta ki, rendben van, regisztráltak.

Viszont az Eeszt oldal ledob, mikor regisztrálni akarok, azt írja ki, hogy nem vagyok regisztrálva, és így nem foglalhatok időpontot.

Úgy tudom, pénteken egy napra leállta az oldal, de már állítólag működik... vagy nem? Más is járt így?



2021. máj. 3. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma igen
2021. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pénteken tényleg nem működött, még ha esetleg valami csoda folytán be is töltött, de nagyon tovább lépni nem lehetett. Már működik, tegnap tettek hozzá egy plusz "funkciót", ahol előre ki tudod választani, hogy melyik oltást szeretnéd (jelenleg ugye Sinopharm meg Astra) és utána látod, hogy a választott oltás hol van.
2021. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor működik, ha kaptam SMS-t? Met csak a múlt hét elején regisztráltam, és SMS nem jött.
2021. máj. 3. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap néztem este, aztán mégse foglaltam időpontot, mert nem döntöttem, de nekem működött, mondjuk én több hónappal ezelőtt regisztráltam. Nem állnak a helyzet magaslatán a kormányzati oldalak, ne lepődj meg, ha még nem lát az adatbázisban egy héttel a regisztráció után az oldal. :-D
2021. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, még túl friss a regisztrációm. Állandóan visszadob.Több is veszett Mohácsnál! :(
2021. máj. 3. 13:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden fasza. Majd kapsz
2021. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nekem is ezt írja. Mindenhol az az infó van fent a neten, hogy a regisztrációd elfogadását követően néhány nap múlva elérhető csak az időpontfoglaló. Csak azt nem írták sehol, hogy mennyi az a néhány nap.


Elég hülyén csinálták meg amúgy, hogy automatikusan nem tudja átvenni az egyik oldaltól a másik az adatokat. Gondolom, kis szorgos diáklányok manuálisan másolgatják át az egyik táblázatból a másikba diákmunka keretében, ezért tart napokig, mire bekerül az adatod az időpontfoglalóba is. :D

2021. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap sikerült belépnem - de semmi SMS nem jött - egyszerűen csak váratlanul beengedett az időpontfoglaló. A szurit ma meg is kaptam. :) Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 5. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!