Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyik ismerosomnek tobb, mint...

Egyik ismerosomnek tobb, mint egy hete nem akar szunni a laza. Mas tunet nincs. Milyen gyogyszert ajanlotok veny nelkul? Tobbfelet probaltam, de el egyik se mulasztja. Lejjebb viszi de ujra felmegy

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 10:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tudsz guglizni lazcsillapitot.

Es orvos.

Aki beteg, maskepp fogja fel, nem ugy gondolkodik, nehez megmozdulni,közben szenved csak.

2021. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, hogy az ismerősöd lázas, de te szeded a többféle gyógyszert. Miért kell hazudni?
2021. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sajat maga az ismerose. Parodra nem ezt írod, csaladodra se, baratodra se...


De neki egy anonim oldalon is extra inkognito kell

2021. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem hazudok. Miert is tennem? Sajat magam erdekel h ne hazudjak been (se) . Ismerossel tortenik. Aki igazi orvos, az nem ir ilyet, h tudsz guglizni. Ne kamuzz
2021. máj. 5. 10:47
 15/18 Hellmano ***** válasza:
1 hét láz az már szerintem túl sok a jóból...nekem 3 napig volt egyfolytában lázam 39 felett állandóan, de majdnem belepusztultam ez a 20-as éveimben volt. Nekem semmi nem vitte le a lázam csak a hideg fürdő, amit 3 . nap este megléptem, majdnem belepusztultam a fagyos vízbe, de az levitte, majd újra felkúszott a lázam és újból belekellett mennem pár óra múlva a fagyos fürdőbe... én tényleg azt hittem belerohadok, de a lázat már nem bírtam elviselni és 4. nap reggelre elmúlt a lázam. Mellette, pedig csak vényre írható lázcsillapítót szedtem, mert a vény nélküliek ilyen hosszantartó makacs láz ellen semmit sem érnek.
2021. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
aha, és akkor miért te próbáltad a gyógyszert, ha az ismerősöd lázas?
2021. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jajj, lebuktam, nem vagyok igazi orvos, csak mű. Es igy mutok agyakat...
2021. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Aspirin complex 500 mg, forró ital, ez fájdalom és lázcsillapításra, illetve influenza szerű tünetekre jó.

Hűtőfürdő,

Reszelt krumpli a talpra, fóliával rögzíteni, és zoknit húzni rá - népi gyógymód

2021. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!