Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki fogja be adatni magának a...

Ki fogja be adatni magának a Johnson and johnson vakcináját?

Figyelt kérdés
Szerintetek tényleg annyira veszélyes? Akkor miért oltanának vele? Elvileg nagyon ritka esetben fordul elő. Kb mint az astránál. Szerintetek?
2021. máj. 8. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Én biztos nem...

Már megkaptam a Szputnyikot :D

2021. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én biztos nem, sem az astrazenecát. Fogamzásgátlót szedek, ami amúgy is kockáztat a vérrögre.
2021. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem adatnám be.

Veszélyességét nem tudom megítélni.

2021. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se adatnám be, még ha fizetnének se.
2021. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Egyik sem "annyira" veszélyes, akkor nem oltanának vele sehol. Én sem fogom már beadatni, mert megkaptam az Astrát, pedig örültem volna neki az egy dózis miatt. Szerintem simán el fog fogyni, lesz aki beadatja.
2021. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem "annyira" veszélyes, ha a vérrögképződésre meg az erős oltási reakcióra gondolsz, attól én beadatnám. (Ha 40 alatti vagy, főleg, ha nő, akkor el lehet gondolkozni rajta, ha férfi vagy idősebb nő, akkor szerintem nem kell aggódni.)

A gondom inkább azzal van, hogy ez egy fél Szputnyik, azaz egy Szputynik Light. Ezért a 2 dózisú Szputnyikot is jobbnak tartom, de a vektorvakcinák közül szerintem az Astra a legjobb (csak sz*vatják őket a brexit miatt).

2021. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok. Hallottam hogy nagyobb arányban okozott trombózist. Nem tudni miért. Nem találtam meg sehol hogy valami okozhatta e hogy ki alakult
2021. máj. 8. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel szeretnéd beoltatni magad? Mert akkor érdemes végiggondolni, vajon megéri-e a kockázat csak azért, hogy egy szurit kelljen elviselned (és nem is védolyan mértékben)?
2021. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezt adattam be, 2 napig iszonyat migrénem volt és többször összeestem, azóta semmi bajom, de a franc se megy vissza kétszer, inkább ez

21/L

2021. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!