Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A covid hozzajarulo nyilatkoza...

A covid hozzajarulo nyilatkozaton miert kerdezik, h az illeto volt-e lazas? Miert kell varnia az oltassal annak aki lazas volt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 23:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ha mar nem lazas, megkaphatja nem?
2021. máj. 8. 23:28
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert a láz is a fertőzés egyik lehetséges tünete.
2021. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Betegen nem oltanak, én az influenza oltást sem kaptam meg, csak 2 héttel később, mert kötőhártya gyulladásom volt
2021. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az oke h between nem oltanak, de ha nem lazas egy ideje, akkor mar nem beteg, tehat olthato
2021. máj. 8. 23:36
 5/20 anonim ***** válasza:
13%
4, senki nem halt bele az oltásba, ne terjessz baromságokat!
2021. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
oke h betegen...
2021. máj. 8. 23:37
 7/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is baromsag h belehalnak. Ha vki mar nem lazas, tehat nem beteg mar, akkor olthato nem? Jol ertem?
2021. máj. 8. 23:38
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen oltást nem adhatnak be betegnek, még az állatokat is megvizsgálják minden oltás előtt. Semelyik oltás nem játék, az se, amit minden kisbaba megkap, nem véletlen nem szabad beteget beoltani. Az oltás után immunreakció indul el és nem jó, ha az immunrendszer épp harcol egy betegséggel az oltáskor.
2021. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

Ne mondd már hogy nem halt bele senki! Sajnos legjobb barátom anyukája is belehalt, illetve egy szomszédunk rokona!


Az egyik Pfizert kapott (eleve annak a legrosszabb a statisztikája, 30 halott 10.000 beoltottból, Astránál ez a szám ha jól emlékszem akkor 17) és 5 perccel később leverte a víz, összeesett és megállt a szíve. Persze ráfogták hogy magas volt a vérnyomása és ő a hibás hogy letagadta. De nem volt magas neki, ez biztos!

A másik pedig trombózist kapott az Astrától.


A Favipiravirnak legalább vicces mellékhatásai is vannak, az összes ismerősöm aki szedte most kéken foszforeszkál!

2021. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ezt en ertem, de mar NINCS laz, tehat NINCS harc, az illeto nem beteg, tehat olthato, jol ertem?? Ne azt irjatok h ha vki beteg
2021. máj. 8. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!