Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyitott gerinc adó vissza...

Nyitott gerinc adó vissza igényléséhez az orvos nem akarja kitölteni a papírom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, történt tavaly ősszel, hogy egy hétvégi napon arra ébredtem, hogy úgy be van àllva a derekam, hogy nem tudok lehajolni, és elég durva fàjdalmaim voltak. Elmentem reumatológiàra, ahol közölték, hogy pàr szàzalékban nyitott gerincem van, és ez okozhat sok fàjdalmat. Akkor kikezelték a gyulladàst erős fàjdalomcsillapítóval és gyulladàscsökkentővel. Akkor az irodàban hasznàlt légkondi - hideg levegő miatt gyulladhatott be. Azóta folyamatosan fàj a derekam, ràadàsul ülőmunkàt is végzek.

Olvastam interneten a BNO kódok listàjàt, és ez is közte van.

Mire legközelebb mentem a reumatológushoz, ràkérdeztem nàla, de leteremtett, hogy ő ilyenről nem tud, illetve hogy ez nem szàmít fogyatékossàgnak, és hogy az én esetem nem annyira súlyos... Én úgy érzem, hogy ő csak el akart engem hajtani.

Segítséget szeretnék kérni, hogy ilyen esetben mi a teendő? Keressek màsik orvost? Csak mert ha jogosult vagyok az adó visszatérítésére, szeretném igénybe venni.

Van, aki jàrt màr így?


2021. máj. 11. 07:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve még szeretném megkérdezni, akinek ilyen gondja van, úgy tudom, természetes úton nem is szülhetek, nem végezhetek különféle sportokat, stb, de ezeket nem az orvostól tudom, olvastam róla. Félek, hogy nem kaptam megfelelő tàjékoztatàst ezzel a betegséggel kapcsolatosan. Ha valaki tud segíteni ezzel kapcsolatban is, tanàcsot adni, stb, azt is megköszönöm.
2021. máj. 11. 07:50
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Keress másik orvost, és töle kérj infókat.
2021. máj. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Igen, egyértelműen keress másik orvost!
2021. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!