Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek a pfizer...

Mi a véleményetek a pfizer oltástól?

Figyelt kérdés
Holnap megyek,beadatni a pfizert. 17 éves vagyok (lány) csak ezt kaphatom meg viszont hallottam róla pár rossz dolgot... mit gondoltok? Ha valaki megkapta neki volt valami baja tőle?

2021. máj. 12. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
A feleségem és én is Pfizert kaptunk. A feleségemnek enyhén fájt a karja 2 napig, nálam tkp. semminek mondható. Idősek vagyunk.
2021. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%
Első oltás után nekem is csak fájt a karom. A második kiütött. De szerencsére csak 1 napra
2021. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Megkaptam mind a kettőt, csak karfájás volt 2 napig. 45/N
2021. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Nézd, oltási reakció az mindig várható, még a kisbabák oltásainál is. Ez benne van sajnos.

Viszont a kutatások eddig azt mutatják, hogy ti, fiatalok, valamivel enyhébb reakciókat tapasztaltok.

2021. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából kicsit attól tartok hogy később alakul ki valami tőle..ez lehetséges?
2021. máj. 12. 18:15
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez nagyban függ a kortól és az egészsegi állapottól,az, hogy valakinek fáj a karja normális, nagyon ritkán kiválthat immunreakciót, de fontos leszögezni, hogy a Pfizer Biontech jelenlegi ismertünk szerint a legkevésbé vált ki bármilyen reakciót a szervezet részéről, csak hogy megnyugtassalak az oltás nem tartalmaz elhalt vagy gyengitett vírus RNS-t hanem a fehérjét a sejtbe juttató úgynevezett "S" molekulát blokkolja,szóval nyugalom
2021. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Bármi lehetséges, de ennyi erővel egy ételadaléktól is kialakulhat később valami. Pl. az E171-et most tiltották be mert rákkeltő, eddig meg boldogan használták. Nem kell félned, adasd be. Én ma kaptam Modernát.
2021. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem alakul ki tőle semmi negatív dolog a későbbiekben. Ha már az oltási reakciók megszűntek. Nincs benne semmi olyan ami kárt tudna okozni, a vivőanyagok is felszívódnak. Az rns-t, dns-t nem változtatják meg a szervezetben. Nem igazán stabil, ezért kell -70fokra lehűteni, és idővel gond nélkül lebomlik, miután betanította a t sejteket a vírus elleni védelemre.
2021. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Amilyen néphülyítés van...

Az is teljesen világos, hogy az oskolásokat oskolaidőben kell szurizni, nem ér rá hétvégén vagy tanítási idő után. Hiányozzanak aznap is.

2021. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező,

ha vásárolsz egy új arckrémet, ajakrúzst, hajfestéket, energiaitalt... (azért, hogy alkalmazd, használd), akkor gondolsz arra, hogy később nem alakul-e ki belőle valami káros? Ugye, nem?

Tudni kell, hogy a vakcina gyártása rettentő nagy biznisz, óriási haszonnal jár, ezért a konkurencia által gyártott anyagot igyekszik rossznak feltüntetni, amire sokan rákapnak, sőt terjesztik is, mert azt hallották, hogy...

Épp a piacszerzés vágya eredményezte azt, hogy egyes gyártók sokkal többnek a szállítására kötöttek szerződést, mint aminek a legyártására képesek voltak. Aztán jött a kimagyarázkodás, hogy üzemzavar volt, bővítik a céget stb.

Én megbízom mindegyikben, de ez én vagyok, meg az orvos családtagjaim, rokonaim és orvos ismerőseim. Akinek más a nézete - nem vitatkozom vele.

2021. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!