Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sinofarm oltásnál milyen...

Sinofarm oltásnál milyen mellekhatast tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 21:10
1 2
 11/12 cukikutyus ***** válasza:
70%

Vicces válasz:

Sinopharm első vakcinám után pár nappal nagyon megnézett magának egy kínai pasi a boltban 😂,furcsa volt,mert azelőtt soha senki ilyen fajta nép rám se bagózott...

Komolyra fordítva a szót:

Az első xar volt,rosszul is lettem kb.10 perc erejéig,utána 2 nap álmatlanság,időnként hasgörcs.

Ma kaptam meg 2.-at.Ugyanaz minden,mint az elsőnél,kivéve a rosszullét,mert az most megelőzték,mert szóltam,hogy gondjaim voltak az elsőnél,ezért ágyon külön oltottak,nem kellett sorban állni.Ültem,utána feküdtem.Azt mondta az ápolónő,hogy csak a fiatalok jártak így eddig,azok ájuldoznak 😄

2021. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A fiam 18 éves. Még a szúrás helye sem fájt neki.

3 hete van a másodikig, semmi baja.

Orvos ajánlotta, hogy Thuja 15 CH "oltáskivezetést" alkalmazzunk, plusz a szuri helyet bekentük Arnigel zselével.

2021. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!