Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Azt mondta Gulyás Gergely,...

Azt mondta Gulyás Gergely, hogy olyan jól állunk az oltással, (utalt a nyájimmunitásra) hogy lassan végeredményt hirdethetünk.Ez ugye nem azt jelenti, hogy nemsokára lezárhatják a regisztrációt? Szerintem nem, mert minél több embert be akarnak oltani

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 11:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Aki azt akarta, hogy beoltsák, az már regisztrált
2021. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"Minden eddig regisztráltat be fognak oltani"

Ugye ebből sem következik az, hogy egy idő után lezárják az oltást. Mondta, hogy június utánig mindenkit be tudnak oltani. Ugye utána is folyamatos marad a regisztráció?

2021. máj. 13. 11:54
 13/19 anonim ***** válasza:
Nyugodj már le, persze, hogy folyamatos marad a regisztráció...
2021. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
De miért ne maradna? Komolyan kérdezem.
2021. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jön még vagy 10 millió emberre való adag, szerinted mit csinálnak vele, megeszik?
2021. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ne hazudozzál már, hozy ez az első kérdésed. Már sok hasonló kérdésed volt itt, és mindig idegesen írogatod hogy Valaki? Valaki? Vélemény? stb.

Fél éve lesz lassan,hogy regisztrálni lehet oltásra, ha annyira akarnád, mér rég megtetted volna.

2021. máj. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem hazudozom, én először tettem fel és azt nem tudom, nem is érdekel, hogy más feltette-e. Én semmit nem írtam idegesen, és különben is AZT KÉRDEZEK MEG, AMIT AKAROK! Ha zavar az, hogy kérdést teszek fel egy KÉRDEZŐS oldalon, akkor MINEK VAGY ITT? Jaaa tudom, provokálni, amiből nem kérek. Köszi
2021. máj. 14. 14:28
 18/19 anonim ***** válasza:

#17


"Ha új kérdést írsz ki, kérjük, tartsd be a következőket:

(...)

Korábbi kérdésedet ne írd ki újra! Ha nem kaptál elégséges választ, akkor használd a kérdés kiemelése funkciót!"


Nem mi találtuk ki, hogy nem erre való az oldal. A szabályzat része.

2021. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Oké, hogy a szabályzat része, de nem fogod fel, h én NEM ÍRTAM KI TÖBBSZÖR? Hanyagolj már
2021. máj. 14. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!