Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt olyan, aki március...

Van itt olyan, aki március elejéig regisztrált és mégsem kapott smst Pfizer oltásra?

Figyelt kérdés

A múltkor lehetett időpontot foglalni pfizerre, de befagyott a rendszer egésznap, így nem lehetett.. De bárki, aki elment az oltópontra megkapta időpontfoglalás nélkül is. Bár én ezt nem is tudtam :(

Ugye mától is lehet időpontot kérni pfizerre, de csak aki kapott smst. én nem kaptam, pedig már március elején regisztráltam. Szerintetek, ha csak odamegyek az oltópontra megkaphatnám?


2021. máj. 14. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, menj. Próba szerencse.
2021. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy kinek mi az "eleje"? Nem mellesleg egész idáig arról papoltak, hogy nem reg sorrend számít, hanem betegség, aztán életkor, erre most felrúgják !?

Én nem mennék oda a helyedben, ácsorogsz ott sokat, aztán közlik, hogy nincs időpontod, el lehet tolni a biciklit, ezt most nagyon bizonygatják, meg az előzetes sms küldés sem véletlen. (És ez remélem így is lesz, ki nem állhatom ezt az ügyeskedő, mindig kiskapuzó magyarosch hozzáállást. 2 héten belül mindenki tud foglalni, mit kell megint könyökölni?)

2021. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én márciusban regisztráltam és én se kaptam sms-t. Undorító ez az egész rendszer, krónikus betegségem nem veszik figyelembe csak hogy fiatal vagyok, ezért mindig leghátulra sorolnak.
2021. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most kaptam meg.

Lehet hogy random sorrendben küldik ki, hogy ne legyen túlterhelve a rendszer, mint legutóbb.

2021. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!