Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházba kontrolra kell menni...

Kórházba kontrolra kell menni a lányomnak, szülő be mehet vele vagy csak a beteget engedik?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorúnál nyilván mehetsz, felnőttnél meg attól függ, hogy most ott éppen mennyire engedik be a kísérőket. De persze ha nem átlagos a lányod, hanem sérült felnőtt, mondjuk súlyos értelmi fogyatékos, akkor is nyilván kísérheted ugyanúgy, mintha gyerek volna.
2021. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Elfelejtettem, értelmes nem súlyos beteg, tud vigyázni magára, nagykorú!

Akkor lehet nem mehetek be vele?

2021. máj. 18. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem intézménytől függ, rá kell kérdezni. Az is lehet, hogy hivatalosan nem, de gyakorlagilag meg mégis beengednek.
2021. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a kutya sem fog rákérdezni a kapunál hogy mindkettőtöknek időpontja van valamire, vagy az egyikőtök csak kísérő.

Én két egészségügyi intézményben voltam mióta vírushelyzet van, egyszer a kórházban, direkt együtt kértünk időpontot nőgyógyászati rákszűrésre a nővéremmel, kint a katonák egy beengedősátorban megmérték a hőnket, meg annyit kérdeztek hogy hová megyünk, de azt nem firtatták hogy mindkettőnknek vizsgálata lesz, vagy csak az egyikünknek. A másik intézménybe pedig oltásra mentem, a párom kísért el, ott is voltak katonák, de nem foglalkoztak velünk, csak elhaladtunk mellettük.

2021. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam be enegettek!

Papírtöltés lázmérés, és annyi!

2021. máj. 19. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!