Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt kellemetlen élményed...

Volt kellemetlen élményed orvossal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy udvariatlan volt, nem megfelelő gyógyszert írt fel, stb. Meséld el a sztorit.

2021. máj. 24. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen de nem ez.
2021. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Bármit le lehet írni, ami számodra kellemetlen volt orvossal kapcsolatban.
2021. máj. 24. 19:55
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Volt, több és többféle is.

A fogszabályzásomon férlekezeltek, ebből tartós károm származott, bőrgyógyászatra mentem anyajegy vizsgálatra és belekötött az idős kövér doktornő, hogy miért volt rajtam melltartó (22 éves voltam, azóta még fejlődött a testem), üzemorvosi javaslatra elmentem kardiológiai vizsgálatra, és a vizsgáló orvos nem értette, hogy miért küldtek oda, és majdnem engem hülyézett le, mert ő nem talált problémát, az üzemorvos hallott valamit a vizsgálaton a szívemnél, és jobbnak látta, ha elküld további vizsálatra, háziorvos írt egyszer olyan hatóanyagú gyógyszert, amire allergiás reakció jelentkezett, de ez nem szándékos kicseszés volt, és egy kapszula után nem is szedtem tovább, megjegyeztem, hogy mit nem szabad kapnom.

2021. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Volt hát. Hullott a hajam, kb 20 éves voltam, elmentem magán rendelésre bőrgyógyászhoz. Adott valami szeszt, és vissza kellett mennem, hogy használ-e. Nem vettem észre változást, erre felírt valami fogamzásgátlót, amiben valami nagy dózisú hormon volt, mert akkor biztos hormonális probléma. Se vérvételre nem küldött, se semmi. Beszedtem, hát ömlött belőlem a vér tőle.. injekcióban kaptam utána a vasat, mert kb elvéreztem majdnem. Mondanom se kell, nem hormonális bajom volt, később csináltattam ilyen vizsgálatot.. elmehet a fenébe az ilyen doki, és ráadásul fizetős magándoki..
2021. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
4 vagyok, volt mégegy, ami szerintem durva. Fogorvos, először voltam nála. Azt mondta a bölcsességfogaim elkezdtek szuvasodni, ki kell húzni mindet, de a két felső a fontosabb. Aztán majd az alsókat is. Teljesen kétségbe estem, ennyi fogat kihúzni.. eleve 40 körül van 1 fog kihúzása, plusz féltem is tőle. Addig gondolkodtam, míg végül elmentem egy másikhoz, hátha ő mást mond. Érdekes volt.. ő azt mondta, csak egy lyukas, az is épphogy, és 2 perc alatt betömte.. sőt, ő röntgent is csinált, míg az előző doki még csak azt sem. Akkor az mi lett volna? Pénzlehúzás? És azért mert ő ennyire pénzéhes, kihúzott volna 4 jó fogat? Elképesztő..
2021. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Rengeteg van, de konkret sztorira nem emlekszem. De nekem az orvossal valo talalkozas mindegy egyes alkalommal kinosra sikerul, nemtudom ti hogy vagytok vele...:/
2021. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen a péniszemen begyulladt egy faggyúmirigy de nagyon, elmentem a bőrgyógyászatra, ott lecsesztek hogy miért nem urológiára mentem. Elmentem urológiára, ott 5 percig kiabált velem az urológus hogy mi a szarért idejöttem.
2021. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
150 kilós tehén beszólt, hogy "Le kellene fogyni!"
2021. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felírtak egy olyan gyógyszert, amitől nagyon durva hasmenésem volt, majd kiderült, hogy nem is lett volna szükség rá. Ezen kívül volt "szerencsém" rengeteg olyan orvoshoz, akik mindenkivel gorombán és lekezelően bántak.
2021. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Én ezzel úgy vagyok, amilyen a mosdó, olyan a törölköző. Én is mondtam már bizonyos orvosnak, hogy doki, a Dr. úr helyett, vagy arra amit mondott, hogy ez hülyeség, de mentem már vissza úgy is, hogy most már írjon valami normális gyógyszert, mert ez sz@rt sem ér, tudom,hogy ez után kap jutalékot a gyógyszerügynöktől, de akkor is... Természetesen, akinek normális a stílusa, azzal én sem így beszélek. L.
2021. máj. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!