Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Házi orvosom nem vizsgált...

Házi orvosom nem vizsgált meg,mert már megcsinálta a papírmunkát....!Szerintetek lelkiismeretes doki?

Figyelt kérdés

Házi orvosom 13-17:00 rendel!

16:00 dolgoztam.Munka után azonnal lementem hozzá(10 perces út).Közölte velem,hogy már megcsinálta a papírmunkát,nem vizsgál meg,különben is kérjek időpontot!Mondtam neki,hogy nagyon fáj a bal oldalam,lassan 2 hónapja és mivel nem vagyok egy beteges típus,még én kértem elnézést amiért nem tudtam,hogy időpont és 5 helyett 4-ig tart a betegellátás;hozzáteszem rendelési időben mentem,fájdalmakkal!

Mondta,hétfőre tud időpontot adni!Király!Addig????

Mint orvost,nem érdekelte a fájdalmam!

Járt már így valaki vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen és az oldalam nagyon fáj:(


2021. máj. 26. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A háziorvos csak előzetes időpontegyeztetés után fogad betegeket. Jogosan abból indult ki, hogy nem vagy sürgős eset, mivel a probléma nem akut, már 2 hónapja fáj a bal oldalad.
2021. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amugy te hol elsz? Remlik a covid, virushelyzet?

Mar ezer eve idopontot kell kerni haziorvoshoz is, nem ertem a felhaborodasodat.

2021. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rémlik a covid!Sok mindenenen enyhítettek!Bocs a tudatlanságomért de a fájdalmam nagyobb volt és azt gondoltam joggal látogatom meg a házi orvost, rendelési időben!Ebből most tanultam!Előbb kérdezek,utána cselekszek!
2021. máj. 26. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Ha covid miatt időpontozni kell, akkor a doki miért tartotta fontosnak megemlíteni hogy végzett a papírmunkával mára...?

Mellesleg én ezt csináltam volna: azon nyomban a váróból felhívtam volna, hogy adjon időpontot. Méghozzá mára, mert szemmel láthatóan már 1 óráig nem jön senki...

2021. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Téged meg az nem érdekelt, hogy lejárt a munkaideje. Igen, illik előre bejelentkezni, és nem az utolsó pillanatban belépni, hogy neked "2 hónapja fáj a baloldalad". Te se tartottad tiszteletben az ő beosztását, most vársz az időpontodig. Nem az ő hibája, hogy te nem tudtál hamarabb menni.
2021. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16 órakor lejár a munkaideje, ha 17-ig rendel? Érdekes...

Bár jól passzol ahhoz, amikor 8-tól rendelnek, de csak 9-től vannak ott.

2021. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

9:48-as

Nem járt le a munkaideje(csak már megcsinálta a papírmunkát)!

13:00-17:00 tart a rendelés!

Az én munkaidőm tartott 16:00-ig.

2021. máj. 27. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi az az "5 helyett 4-ig tart a betegellátás"? Vagy az szarkazmus akart lenni? Mert akkor bocsánat!
2021. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!