Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak ha nem küldik a...

Mit csináljak ha nem küldik a védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés

Áprilisban kaptam az első oltást, kártya nem jött, két hete voltam benn a kormányablaknál szólni, beszkennelték, amit kellett, oltási papírt, személyit, "majd küldik" de azóta se küldik.

Telefont sehol nem veszik fel.

Hova kell még szólnom, hogy megküldjék végre és miért nekem kell kanosszát járni az egészért eleve? Tud valaki valami tippet adni, hogy ilyenkor mi van, mit lehet csinálni? Kéne az igazolvány.



2021. máj. 27. 12:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadják el, a Kormányablakban mondták, amikor én is bementem az elveszett kártya után érdeklődni.
2021. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem fogadják el, bárki tud olyat wordben is csinálni, ha van egy másik igazi mintának.
2021. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ajj az baj.

Sikerült felhívni a Kormányablakot, megnézték és nem vagyok benne a rendszerben, mintha meg se kaptam volna az oltást pedig bevitték a papírjaimat. Nem kicsit idegesítő.

2021. máj. 27. 23:43
 14/16 anonim ***** válasza:

9-es, ne hülyülj már, SEHOL nem fogadják el a papírt. Hol élsz te?


Igen, el kéne... sok mindent el kéne otthon.

2021. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as, engedd el, jóidő van, menj a teraszra, és ne támogasd ezt a diszkriminatív szrságot.
2021. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Járok teraszra szép az idő csak mennénk mondjuk állatkertbe is, de így esélytelen
2021. máj. 28. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!