Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszázalékolnának?

Leszázalékolnának?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg,hogy alig bírok menni,orvosnál nem voltam mivel dolgozni sem tudok,és mivel nem bírok menni vagy alig,és így mozgásszegény lett az életem,ami álltal kialakult izomsorvadás a lábamban,nincs munkám nincs tb-m így ha orvos látná az állapotom elindítaná a folyamatot? Ja és hízni sem tudok,pedig elég sokat eszem,és 1 g se jön rám.
2021. máj. 29. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először menj orvoshoz.
2021. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem, ezert nem leszazalekolnak, hanem kivizsgalnak, es mesz vissza dolgozni.
2021. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem százalékolnak le, mégis, mi alapján?

Egyrészt kellenek orvosi vizsgálatok, kezelések eredményei, ami alapján megállapítható, hogy munkaképtelen vagy. És kell megfelelő munkaviszonyban töltött idő, ami alapján jogosult vagy járadékra.

Tehát: mivel nincs TB-d, először ennek kellene utána járni az önkormányzatnál. Nem tudom, milyen támogatások vannak, de először a TB-t kellene rendezni.

Utána orvos, kivizsgálás, kezelés. Az is lehet, ha korlátozottan is, de munkaképessé tudnak tenni.

Ha nem, akkor ugyan egészségügyi szempontból megkapod a munkaképtelen címkét, de mivel nem dolgoztál, így max önkormányzati segélyt kaphatsz (fogalmam sincs, mi a hivatalos megnevezése).

2021. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vicc nelkul, vegstadiumu es amputalt vegtagu embert is visszahivtak eves felulvizsgalatra, hatha mar munkakepes lett. Szerinted?
2021. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, megkaptam a kérdésre a választ! Erre voltam kíváncsi csak.
2021. máj. 29. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!