Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha esetleg tünetmentes covid...

Ha esetleg tünetmentes covid fertőzött valaki és úgy kap oltást akkor lehet valami gond? Pár helyen olvastam, hogy nem lesz semmi baj.

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

A hivatalos álláspont az, hogy nem lesz baja (ahogy más oltásoknál, infuenzaoltásnál is így van). Ha valaki tünetes beteg, lázas stb., akkor viszont nem szabad oltani, ha korona, ha más.


Persze rengeteg sztori van, hogy oltás után pár napon belül beteg lett, kórházba került és kiderült hogy koronás. Csak ugye mindenféle oltás nélkül is egy csomóan kórházba kerültek vele. Az arányokat kéne ismerni, de azt drága kormányunk nem igazán kívánja nyilvánosságra hozni, ami nem valami megnyugtató. Viszont külföldön is mindenhol tesztelés nélkül oltanak, úgyhogy én nem aggódtam ezen. Ott azért normálisabbak a kormányok.

2021. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2021. máj. 31. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömet úgy oltották be, hogy rá 5 nappal Covidos lett. Enyhe tünetei voltak, most már javul, de sokat panaszkodott. (27 éves)
2021. jún. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!