Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőszűrővel kapcsolatos...

Tüdőszűrővel kapcsolatos kérdések? (18/L)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Diákmunkához lenne szükségem egészségügyi kiskönyvre, amihez ugye kell a tüdőszűrő is. Azt tudom hogy van egy kiskönyv amit meg kell venni és abba írja be az üzemorvos hogy alkalmas vagyok-e. A háziorvosom egyben üzemorvos is, szóval ő az alkalmassági részt megcsinálja, viszont a tüdőszűrő miatt be kell mennem egy közeli városba ami kicsit necces a tömegközlekedés miatt. A háziorvos csak péntekre tud időpontot adni viszont én holnap pont bent lennék a városban így miután megveszem a kiskönyvet el tudok menni tüdőszűrőre. A kérdéseim ezek lennének:

Nem baj hogy először megyek tüdőszűrőre és csak utána megyek a háziorvoshoz?

A tüdőszűrés után mit csinálnak? Tehát adnak egy papírt vagy pecsétet és ez rögtön el is fogadják a diákszövetkezetnél?

Kell fizetni érte?

Köszönöm szépen a segítséget előre is!


2021. jún. 2. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudoszureshez beutalo es idopont kell, csak ugy nem allithatsz oda.
2021. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, beutaló kell hozzá, amit eloszor a háziorvostól kapsz meg. Tehat nem mehetsz csak ugy oda, es ingyenes. En kaptam egy papírt az adatokról, ezt kuldtem be a diakszovinek
2021. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egügyi alkalmassági miatt végzik, NEM ingyenes, már elnézést!
2021. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mar elnézést, de ha beutaltak, akkor ingyen végzik. Senkit nem erdekel, miert akarsz tüdőszűrést vegezni. Bemész, megcsinálják, megkapod a lapot, es ennyi. Nem kell fizetni.
2021. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fizetni kell, de szerintem konkretan csak az uzemorvosi vizsgalatert. Azt nem tudom, hogy ilyenkor a tudoszures is benne van-e az arban, vagy nincs, de nekem fizetni kellett (volt, ahol 3 ezret, volt ahol 5 ezret) az orvosnak.
2021. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!