Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma lenne esedékes a második...

Ma lenne esedékes a második oltás, de miért nem hívtak?

Figyelt kérdés
Astrazenecát kaptam pont 12 hete. Úgy tudom annál adják 12 hetes különbséggel a második oltást. Felhívjam a háziorvost? Gondot okozhat ha túl későn kapom a másodikat?

2021. jún. 3. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első oltásnál kaptál egy papírt, azon rajta van a második dátuma. Azonos időpontban kell menj.

Ha a háziorvostól kaptad, esetleg hívd fel.

2021. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elso oltasnal nem kaptal idopontot? Mondjuk en oltoponton voltam, de konkretan percre pontosan megkaptam a masodik oltas idopontjat meg akkor.
2021. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak hívni, indulj, és beadják. Vigyed az első oltásnál kapott lapot és egy ugyanolyan nyilatkozatot, amit az első alkalomra is vittél.

Jah, és nem is biztos, hogy ma adják be, nézd meg a papírt, hogy mit írtak rá dátumként.

2021. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Második oltásra háziorvosnál nem tudom hogy van, de oltóponton odamész akkor, amilyen dátum a papíron van.
2021. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtették ráírni a második időpontot. Telefonáltam, mondták ma lesz, odamentem és oltakoztam. End of story.
2021. jún. 3. 17:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!