Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor menjek oltásra?

Mikor menjek oltásra?

Figyelt kérdés
Holnap kapom a második adag pfizert, de nincs időpont írva a papírra csak a dátum. Ugyanakkor kellene menjek, mint amikor az elsőt kaptam vagy mindegy hányra érek az oltópontra? Az elsőt kora este kaptam, de jó lenne ha a holnapit reggel megkaphatnám mert akkor még délután/este elalvás előtt kijönne a mellékhatás és nem éjszaka/hajnalban kellene szenvedjek a láztól. (Sajnos az elsőnél is belázasodtam, így gyanús, hogy most is ez lesz.) Baj ha nem ugyanakkor megyek, mint az elsőnél?

2021. jún. 4. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanakkorra szoktak hívni, de egyébként hívd fel őket és kérdezd meg, hogy mehetnél-e előbb.
2021. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kaptam előtte egy héttel e-mailt a pontos időponttal, hogy mikorra várnak. Ahová minket hívtak (Rehab. Intézet, XII. ker.) elég lazán vették az időpontot, második alkalommal két óra eltéréssel kaptuk az időpontokat, együtt mentünk az első időpontjára, gond nélkül beoltottak akkor mindkettőnket.
2021. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Én telefonon nem zaklatnám őket, odamennék, és ezzel a kérésemmel ott a helyszínen állnék elő.Aztán vagy teljesítik, vagy nem.
2021. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, én dolgozom oltóponton, és protokoll szerint ugyanarra az időpontra hívjuk őket, amikor az elsőt megkapják.

Egyébként pedig az időpont kiosztás azért van, hogy ne legyen teljes össze-visszaság, meg tömeg. Ha te más időpontban mész, mondjuk délelőtt ugye, mint amikor az elsőt kaptad, fel sem fog tűnni senkinek majd, gond pedig tuti nem lesz belőle.

2021. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ma voltam így, amikor láttam, nincs időpont csak dátum, rákérdeztem, azt mondták, menjek bármikor. Az elsőt délkörül kaptam, ma odamentem reggel, és egyáltalán nem kellett várni.
2021. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!