Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az hogy van amikor az orvos...

Az hogy van amikor az orvos napokig nem veszi fel a telefont?

Figyelt kérdés
Beutalora lenne szükségem. Már 2 esetben is próbálkoztam. Rendelési időben 8-tol 12-ig. Foglalt. Természetesen előtte 10 és utána 10 perccel is. Miért nem veszik fel?

#Nem elerheto
2021. jún. 8. 05:33
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem rossz lehet a telefon, ha foglaltat jelez.
2021. jún. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem rossz. Egyszer sikerült. Az aszisztensno gyorsan lerazott,hívjam egy óra múlva. Azóta meg nem lehet. Vezetékes tél. es mobilon is próbáltam. Foglalt. Fontos lenne az a beutalo szakrendelesre.
2021. jún. 8. 05:45
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
A gyerekorvost 29-szer hívtam múlt hét kedden, mire beszélni tudtam vele. Hívogasd folyamatosan, vagy esetleg írj emailt.
2021. jún. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Mert mondjuk nem körülötted forog a világ és még sokan keresik fel a háziorvost?

Ja, ez ilyen. 3-4 percenként kell őket hivogatni, amig fel nem veszik. Vagy írj emailt.

2021. jún. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Mostanában a legtöbben telefonon igyekeznek elintézni az ügyeiket (gyógyszerrendelés, stb.).
2021. jún. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Az en haziorvosom is lehetetlen elerni,5x mindig meg kell csorgetni..
2021. jún. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Sok háziorvos külön telefont használ a rendeléshez, azaz nem a sajátját. Akik egyébként sem álltak hivatásuk magaslatán, azok most kényelmesen bonyolították le a feladataikat, rendelési idő után elérhetetlenek lettek, rendelési idő alatt meg sokszor lenémították a telefonjukat.
2021. jún. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk lehet, hogy azért foglalt állandóan, mert valóban fogalalt? Szerinted egy nap hányan hívogat ják?
2021. jún. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sikerült. A 3. nap. Persze rengetegen hívogatják. Én nem őt hibáztatom, egy rendkívül lelkiismeretes hölgy. De akkor is rendben van ez így? Mikor lesz végre az egészségügy nem problémás szakterület? Kórházakban meg már az megy csoda számba ha a nővér EMBERI hangnemben beszél a beteggel.
2021. jún. 8. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk két aszisztense van a háziorvosnak. Az egyik a számítógépet kezeli, a másik a vonalas telefont, a doki meg fogadja a betegeket és valamikor adja a szurikat + időnként jönnek hívások a mobiljára.

Ha végzett -egy-másfél órával a rendelési idő után- kimegy betegekhez.

2021. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!