Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyit kell fizetnem kb ha...

Mennyit kell fizetnem kb ha SZTK-ban el megyek fül orr gégészetre egy fülmosásra?

Figyelt kérdés
Igen nincs tb-m így csak ez a opció marad. Nem fáj csak be dugult. Régen is volt velem ilyen és akkor is csak fület mostak.
2021. jún. 9. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az árakat nem tudom, de ilyen helyzetben én inkább magánellátásba mennék vele. Még azt is megkockáztatom, hogy lehet, hogy ott olcsóbban kijössz.
2021. jún. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár ezret, pár éve 2000.- volt, magánellátásban 10 ezer felett. Egy fülmosásra inkább menj állami rendelőbe.
2021. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Olcsóbb TB finanszírozott intézménybe menni, mert az ellátást ha fizeted is, olcsóbb sokkal. Csak azt meg kell tudakolni, hogy hol vállalnak fizetőset, mert nem mindenhol.
2021. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megoldottam azóta. 2500 Ft volt a bajcsy sztk rendelőjében
2021. jún. 10. 11:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!