Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pfizer időpont foglalásnál...

Pfizer időpont foglalásnál nem engedi a várost beállítani ahol élek?

Figyelt kérdés

Egy városban élek, pár hete több ismerősöm is itt oltatta magát (kórházunk is van)

Most azonban arra az irányítószámra nem dob ki semmit, csak megyeszékhelyet engedi illetve még 1-2 várost a megyéből. Ez rendszer hiba, vagy már egyre kevesebb helyen oltanak?



2021. jún. 16. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csökkentik az oltóközpontokat, mivel vége a nagy létszámú oltási kedvnek.
2021. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nincs ott most készleten, így nem tudják beadni.
2021. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már egy hónapja is volt ilyen, nekünk is egy óra autóútra kellett mennünk miatta, pedig előtte és utána is oltottak a közeli kórházban, ami kb. 10 percre van tőlünk. Változik hogy mikor hol adják.
2021. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja kaptam az első oltást, nekem sem dobta ki azt a várost ahol élek, másik városba kellett utazni miatta pedig van nálunk is oltópont. Rákérdeztem hogy miért van ez így és azt mondták hogy nincs elég oltóanyag azért lehetett csak másik városba menni,ott több vakcina volt
2021. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!