Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csepelen a Tóth Ilona Egészség...

Csepelen a Tóth Ilona Egészségügyi Szolgálatnál melyik fülorrgégészt javasolnátok?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. 10 éves korom óta krónikus légúti problémáim vannak amiket nem sikerül megoldani. Minden nap rengeteg válladékot köhögök fel már több mint 15 éve. Folyton csillapíthataytlanul köhögnöm kell még evés közben is vagy a buszon is köhögcsélek, vagy a mikrofonba köhögcélek folyton amikor játszom a barátaimmal. Köhögés utén nincs megkönnyebbülés, tovább kell köhögnöm. Covidos nem vagyok, túl vagyok a 2 oltáson és papírom van róla hogy nagyon magas az antitest szintem.

Orrmanduláimat még 15 éves koromban kivették. 2 éve készült egy cbct felvétel amin látszik hogy be van gyulladva az arcüreg, de a fülorrgégészem azt mondta hogy ez őt nem zavarja és nem javasolt semmmit. Sok problémám volt, igazán soha nem jártam utána a dolognak, most szeretném ha alaposan kivizsgálnának és megpróbbálnának kikezelni.

Természetes gyógymódokkal próbálkoztam pl. orrmosózás, gőzölés, köptető kúrák, kamilla tea stb... Ez kevésnak bizonyult.



#fül-orr-gégészet #Tóth Ilona Egészségügyi Szolgálat
2021. jún. 20. 17:58
 1/1 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ha a Flór Ferenc kórházban tudnátok egy jó fülorrgégészt. A tartózkodási helyem csepel, de az állandó lakcímem kistarcsa ezért mehetek akár oda is. Persze az 2 perc séta helyett 2 óra tömegközlekedés számomra.
2021. jún. 20. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!