Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen vizsgálatok kellenek...

Milyen vizsgálatok kellenek az egészségügyi kiskönyvhöz?

Figyelt kérdés
Munkaügyes tanfolyamra megyek és oda kell az egyik tanfolyamhoz. Vérvétel gondolom lesz és még? És hol végzik el a vizsgálatokat, mert hallottam, hogy az ÁNTSZ-nél, mások szerint ez hülyeség.
2010. aug. 26. 09:22
 1/5 Bocipók ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy helyileg hol veszik le a vért. Nekem még szakközépiskolás koromban kellett egészségügyi kiskönyv, mert élelmiszer boltba kellett gyakorlatra menni. Akkor a háziorvoshoz kellett menni és ő utalt be mindenféle vizsgálatra. Vérvétel volt, széklet és vizeletmintát kellett vinni, lehet, hogy tüdőröntgen is volt, nem emlékszem pontosan, de a tüdőmet meghallgatta, az biztos. Az első három tuti.
2010. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

januárban voltam tüdőszűrőn, de arról csak pecsétem van, hogy megjelentem, se minta, se lelet róla.


Akkor széklet is kell??? Jajj :S nekem nem megy minden nap, meg hirtelen, hogy most mondják, hogy nah akkor székletminta is kell.

2010. aug. 26. 09:28
 3/5 Bocipók ***** válasza:

Biztos adnak néhány napot rá, hogy leszállítsd a kis barnát, ne aggódj :D

De az is lehet, h neked nem is kell, mert más jellegű munkát vágzel, mint én.

Én élelmiszerek mellett voltam.

Ha Te nem párizsit szeletelsz, akkor,lehet nem is kell ez a része. :D

2010. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bocipók ***** válasza:

Szerintem a tüdőröntgenről a pecsét elég, mert magát a felvételt a tüdőszűrő állomáson őrzik, azt sztem sosem adják ki.

Szerintem a körzeti orvos tudni fogja, milyen jellegű vizsgálatok kellenek.

2010. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, közben állásinterjún is voltam, az meg a Tesco, szóval oda tuti kell majd minta :D
2010. aug. 27. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!