Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vakcina időpontot ha lemondom...

Vakcina időpontot ha lemondom aznap reggel, nem lesz probléma, ha pár hónap múlva mégis kérem?

Figyelt kérdés
Nem olyan sürgető, mint amilyennek hittem (kiderült ma) így már bánom, hogy időpontot foglaltam. Hogyha reggel lemondom, milyen néven veszik? Valaki csinált már hasonlót? Ha később szükségem volna a vakcinara (munka, stb..) akkor nem jelent hátrányt, hogy lemondtam?

2021. jún. 27. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan mond le!És ha van egykis eszed többet nemjàtszol az életeddel nagy ívben kerüld az oltàst!
2021. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
miért akarod lemondani? örülj hogy kaptál időpontot!
2021. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sweetdear ***** válasza:
81%

Semmi bajod sem lesz a lemondásból, addig töltsd az időt hasznosan és informálódj, hogy tényleg akarod-e. Javaslom lépj be (minden oltásnak vannak csoportjai a face-n) valamelyik oltáskárosodott csoportba, az ott leírt mellékhatások nem kamuk.

[link]

2021. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!