Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet már menni háziorvoshoz?...

Lehet már menni háziorvoshoz? Vagy még mindig telefonálni kell?

Figyelt kérdés
A vírus óta nem voltam orvosnál de most fel kéne hogy vegyen táppénzre. Lehet már menni személyesen mint régen?
2021. jún. 28. 06:17
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Lehet menni, de először célszerű telefonálni. Sok olyan betegség van, ami miatt nem kell személyesen megjelenni.
2021. jún. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lehet menni, de előtte be kell telefonálni, és adnak időpontot, így nincs dugig a váró.
2021. jún. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Bár Ciki néni levelet küldött, hogy tessék visszaállni a régi rendszerre, sok helyen maradt az időpont. Szerencsére.
2021. jún. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő. Az én háziorvosomhoz eddig se kellett telefonálni, csak egy opció volt.
2021. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam, azt mondta felvesz táppénzre de el se kérte az adataimat meg semmi, csak telefonáljak vissza csütörtökön. Ezt most nem nagyon értem. Majd akkor fog utólag kiírni táppénzre vagy hogy van ez?
2021. jún. 28. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ott hogy van, de az én orvos asszisztensem névről tudja már ki vagyok, szóval oda sem kell semmi adat. Utólag is ki lehet írni amúgy.
2021. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell elkérniük semmilyen adatot. Név alapján a rendszerben mindent megtalál.
2021. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bemutatkoztam a telefonban de nincs olyan ritka nevem, máskor kérte a születési időmet is mert nem talált. Na mindegy.
2021. jún. 28. 23:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!