Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz menjek ha nem...

Milyen orvoshoz menjek ha nem tudom kinyomni a kakit?

Figyelt kérdés

Érzem hogy ottvan, de nyomom és nem jön ki.

Egy minimális beöntéssel viszont kijön annyi mintha két adag is lenne.

Ezt milyen orvossal lehetne megnézetni? Tükrözésen nem derült ki semmi rendkívüli.


2021. jún. 29. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél sok rostot és lazul a széklet ,vagy igyál rostos lét . Vagy egyél szilva lekvárt ,igyál rá tejet és meghajt. :)
2021. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Vagy vegyél szimplán hashajtót 🤷‍♀️
2021. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először próbáld meg az étkezést átalakítani. Nálam a múltkor volt hasonló, miután 4 napig nem volt semmi, a glicerines kúp segített. Utána megnöveltem a napi folyadékbevitelt, azóta minden rendben van.

Korábban naponta 3-3,5 l vizet ittam, azóta növeltem, napi 5 liter fölött rendben van.

De sok esetben a rostszegény étkezés a fő kiváltó ok.

2021. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha fos jön az kijön, de még abból is marad és óránként járhatok próbálkozni.

Nem kemény, sima normál, puha kaki, és mégse akar kicsusszanni csak ha már két adag is összegyűlt a végbélben. Ez valami mechanikai probléma, nem étkezési..

2021. jún. 29. 12:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!