Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 0.8-as Clexane-t alkalmazók,cs...

0.8-as Clexane-t alkalmazók,csak számomra hiànycikk minden patikában a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Mindenhol maximum egy doboz elérhető. Van valami tippetek,hol vagy hogy lehetne nagyobb tételben beszerezni?

2021. júl. 2. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy dobozzal kihúzod pár napig. Addigra megérkezik bármennyi doboz, amit a gyógyszertár a nagykerből megrendel.
2021. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már két hónapja alkalmazom,mindig ez a tortúra megy. Pesti,vidéki,kórházi gyógyszertárakban egyaránt,nagyon kevés van nekik raktáron.
2021. júl. 2. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ritka gyógyszer, nem tartják. Ha megrendelik, másnapra megérkezik a negykerből.
2021. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom, soha nincs gondom vele. De lehetnek olyan gyógyszertárak, ahol nem szokták keresni, ezért nem tartanak nagyobb készletet, de ha keresi valaki, megrendelik. Nekem is van olyan gyógyszerem, amit szinte sehol nem tartanak. 10 ezres kisvárosban élek, itt én szedem egyedül. Amikor kell, megrendelik nekem, másnap reggel már ott is van.
2021. júl. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. júl. 3. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!