Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szputnyik vakcinára adható-e...

Szputnyik vakcinára adható-e nyugati harmadik oltásként?

Figyelt kérdés

Nagyon korán regisztráltam az oltásra, nagyjából az elsők között voltam. Csak azért oltattam be magam, hogy utazhassak, de sikerült elérnem az ellenkezőjét, mivel az EMA továbbra sem fogadja el a Szputnyik oltást. A kérdésem az, hogy jelen állapotomban van-e egészségügyi kockázata annak, ha kapnék egy harmadik nyugati vakcinát.

Egyáltalán van-e értelme felkeresnem ilyen ügyben a háziorvost?



2021. júl. 13. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Követem. Én is így jártam.
2021. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hivatalosan jelenleg nem megoldható. De sok országba jó a Szputnyik, előbb nézd meg, hogy ahova mennél oda kellene-e egyaltalán más, ha meg igen akkor nincs-e B terv utazásra. Pl. haverom Sinopharmot kapott, barátnője Szputnyikot és mivel Olaszországba nem mehettek így, elmentek helyette Görögországba, mert oda mehettek. De én meg elvi okokból ilyen rohadék országokba nem is megyek ahol nem fogadják el a Szputnyikot, pedig mehetnék mert Astrat kaptam...
2021. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!