Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOTE I.-ről, aki manapság...

SOTE I.-ről, aki manapság volt, mi a vélemény? (Genetikai tanácsadás)

Figyelt kérdés
Holnap megyek, ugyan is a babámnak mind két veséjébe tágulat volt a 18-20.heti UH vizsgálaton. (Pont 22 hetes leszek holnap). Valaki járt mostanában ott? Mi a véleményetek?Rendesek, sokat kell átlagosan várni stb? Ugyan úgy van UH vizsgálat?(eddig a babó nem mutatta milyen nemű, rászeretnék kérdezni, hátha..). Anyukám is volt velem, de hát az nem mostanában volt, hátha változott valami. Esetleg ha UH van lehet képet kérni? (sajnos én ahova járok kórházba nincs lehetőség rá..). Nem pesti lakos vagyok,de ide kaptam beutalót nem igazán ismerem a kórházat, illetve a folyamatot, ami lezajlik ilyenkor, első baba.. Köszönöm!

2021. júl. 14. 10:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!