Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A férjemet a mai napon MR...

A férjemet a mai napon MR vizsgálatra utalták gerincsérv gyanúja miatt. Február 3-ára kapott időpontot. Hogyan/hol lehetne eljutni hamarabb vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos csak magánúton. Ez úgy történik, hogy ha van a férjednek sebésze, akkor elmész hozzá, hogy innentől kezdve irányítsa az ügyedet. Keresztanyám háromszoros műtött, mikor gondja van ,akkor megy a sebészéhez, hogy rosszabbul érzi magát, a sebész kér neki időpontot, ha várnia kell, akkor az néhány nap, és ha odakerül, akkor egy nap alatt minden vizsgálat le van zavarva. Sajnos ezvan.
2008. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen sokáig kell várni? Csak azért kérdezem, mert másfél éve agyi MR-re utaltak be és 2 hetet kellett csak várnom. Nem tudom hogy ez működik-e magánúton, mert ahol én voltam ott nonstop végezték a vizsgálatot, ment vizsgálat éjjel-nappal. Én a CVI Neurodiagnosztikai és invazív Centrumban voltam ezen a vizsgálaton, szerinte nézz utána hol avnnak még MR gépek és telefonálj körbe.
2008. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt van a cég linkje, bár ha jól tudom elköltöztek máshová.

2008. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten az MRI diagnosztikai centrumokra a közeletekben, telefonon érdeklődj, hogy hol tart az előjegyzésük, csinálnak-e OEP finanszírozott vizsgálatokat (általában mindegyik), és ha találsz megfelelőt, kérj oda beutalót attól aki az előzőt írta. Ha megkéred az orvost, egy telefont az általad megadott telefonszámra biztos megereszt.
2008. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hol adnak MR-re beutalot? Melyik rendeloben?

Nekem is olyan kellene.Akkor is mehetek oda,ha nem abban a keruletben lakom?

2011. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!