Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megtehetem, h nem engedem be...

Megtehetem, h nem engedem be az orvost?

Figyelt kérdés

[link]


Ez alapján innentől bármikor számítani lehet/kell rá, h becsenget a háziorvos? Megtehetem, h nem engedem be, illetve nem engedem oltatni a 90+ éves, többszörösen krónikus beteg nagyszüleimet?

(Mindketten tiszta tudatúak, gondnokság alatt nem állnak, csak nehezen mozognak, én az inzulinokat adom be, illetve a gyógyszereket dobozolom ki nekik.

Egyik gyerekük (aki velük él) szintén oltatlan, 60+ éves, ellenzi az oltást, de nem akar belefolyni, a külön lakó testvére szintén 60+ éves, oltott, de egészséges, semmilyen betegsége nincs, amióta van vakcina, erőlteti az oltást.

Szűk környezetünkben eddig egyetlen személyes ismerősünk halt meg COVIDban, oltást követően viszont eddig nyolcan. Nem akarom kockáztatni az életüket.



2021. júl. 28. 17:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Mivel józanok es képesek döntésthozni semmi közöd hozzá. Nem téged fognak megkérdezni hanem őket. Ha cselekvőképtelenek lennének akkor dönthetnél de igy nem.
2021. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Ők döntenek róla, nem te
2021. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem neked mi közöd hozzá?

Ha akarják, nem ellenkezhetsz velük hiába félted őket.

Nem teheted meg szerintem sőt előtte illene megkérdezni erről őket, hogy mit gondolnak erről..

Józanok és tisztatudatúak ahogy írod így képesek döntést hozni nélküled is.

2021. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Háziorvos vagyok. A nagyszüleidnek a háziorvosa szerintem eddig vagy tízszer felajánlotta az oltást, amire ezek szerint ők nemet mondtak. Nos ezek után szerinted ki fog hozzátok menni a kolléga és ott fog puncsolni nektek az oltással? Komolyan nem értem az emberek beleértve a kormányt mi a f.szt képzelnek. Én egyetlen ilyen beteghez sem fogok kimenni. Akik szerették volna már rég beoltottam őket, volt akit háznál, mert nem tudott bejönni a rendelőbe, de én biztosan nem fogok az oltásellenes hülyék ajtajában pitizni! A kollégáim többsége szintén így van ezzel.
2021. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#3 elutasítják, eddig hallani sem akartak róla, az oltott gyerekük nagyon erőszakos, megpróbálja rábeszélni őket. Félek, h egyszer sikerül.

A háziorvosunk nagyon normális, de a nagyszülők egy régi dolog miatt haragszanak rá, egyébként a doktornő sem az a Tank Aranka alkat, szerintem ő nem fogja erőltetni.

2021. júl. 28. 17:49
 6/28 A kérdező kommentje:
#4 nagyon szépen köszönöm, remélhetőleg a doktornőnk is így áll hozzá.
2021. júl. 28. 17:50
 7/28 anonim válasza:
100%
Ha kimennek egy nyilatkozatot kell aláírniuk , hogy nem kérik az oltást ! Be sem kell engedni az orvosokat !
2021. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
4- es Ha te orvos vagy, és így beszélsz, "oltásellenes hülyék" az nagyon nagy szégyen. Te úgy vagy orvos, mint az 56 os menekült szomszédom, aki sebészprofesszornak adta ki magát. Tényleg sebészeti klinikán dolgozott, ő volt a portás.
2021. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
11%
Nyolcas bocs, aki eddig nem oltatta be magát az véleményem szerint idióta. Ez a véleményem, mint orvos és ez a véleményem mint magánember.
2021. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
9 es Úgy vagy te orvos, ahogy én a Dalai Láma.
2021. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!